НТА > НОВИНИ > Верховна Рада визнала недійсними майже 1 500 законодавчих актів

Верховна Рада визнала недійсними майже 1 500 законодавчих актів

129

Народні депутати проголосували у першому читанні законопроєкт №4284, який покликаний очистити українське законодавство від застарілих акттів та норм. «За» проголосували 264 народні обранці.

Документ пропонує визнати такими, що не застосовуються на території України, майже 1 500 законодавчих актів, а також доручити провести відповідну роботу з цього питання Кабінету міністрів України.

Однак, як зазначають екперти, при цьому не скасовуються радянські нормативно-правові акти, які не суперечать Конституції України і Закону України «Про правонаступництво». Це стосується суверенітету України та її територіальної цілісності в межах державного кордону України, визначеного Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана радою, а також адміністративно-територіального устрою України

До того ж, збережено законодавчі акти щодо опису, нагородження, вручення, правил носіння та передачі орденів, медалей, орденських стрічок та стрічок медалей на планках, знаків розрізнення, почесних звань, звань СРСР.

Нагадаємо, що раніше комітет із питань організації державної влади рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект №4284 «Про дерадянізацію законодавства України».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі