НТА > НОВИНИ > Економіка > Верховна Рада ухвалила держбюджет у першому читанні та в цілому

Верховна Рада ухвалила держбюджет у першому читанні та в цілому

574

У вівторок, 2-го листопада, Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому проєкт закону «Про Державний бюджет України на 2022-ий рік».

Про це повідомило Суспільне. Депутати розпочали розглядати документ ще 20-го жовтня, утім, всі подані поправки, а їх понад 4 000, вдалося розглянути тільки за три засідання.

Остаточно ухвалити бюджет на наступний рік Верховна рада повинна не пізніше 1 грудня.

Держбюджет на 2022 рік розглядали за спеціальною процедурою, в рамках якої ухвалили в цілому проєкт постанови «Про висновки та пропозиції до проєкту закону України про Державний бюджет України на 2022-ий рік». «За» проголосували 273 народних депутатів.

Відповідно до регламенту, проєкт закону «Про державний бюджет України на 2022 рік» вважається прийнятим у першому читанні.

Процедура ухвалення державного бюджету на наступний рік чітко регламентована. Кабінет міністрів не пізніше 15-го вересня мав подати проєкт закону. Далі народні депутати формували свої пропозиції не пізніше 1-го жовтня.

Рада розглядала проєкт держбюджету у першому читанні не пізніше 20-го жовтня, а у другому – не пізніше 20-го листопада. Остаточно закон про держбюджет парламентарі повинні ухвалити до 1-го грудня.

Нагадаємо, що в середині вересня уряд на своєму засіданні затвердив проєкт закону про державний бюджет на 2022-ий рік і надіслав його до Верховної ради. Проєкт містить, зокрема, скорочення дефіциту до 3,5%, а також зростання зарплат лікарів до 20-ти тисяч грн, придбання житла усім ветеранам АТО з черги, підвищення стипендій.

Окрім того, стало відомо, що Кабінет міністрів проситиме Верховну Раду додатково виділити 12 мільярдів гривень на виплату субсидій на житлово-комунальні послуги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі