НТА > НОВИНИ > Війна > Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян Росії

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян Росії

“За” проголосували 305 парламентаріїв

597

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян Росії, а також громадян України, які публічно заперечують війну. “За” проголосували 305 парламентаріїв.

Про це повідомив народний депутат із парламентської фракції «Голос» Ярослав Железняк, пише “Укрінформ”.

За його словами, за прийняття в цілому законопроєкту №7169 «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» щодо уточнення окремих положень» проголосували 305 парламентаріїв.

Відповідно до документа, резидентами РФ (крім юридичних осіб), є також і громадяни Росії, а також особи, які не є громадянами, але мають найбільш тісний зв’язок з РФ: мають місце проживання або займаються там основною діяльністю.

Крім того, за рішенням Ради національної безпеки і оборони України або суду, до резидентів РФ можуть прирівнюватися фізичні чи юридичні особи (незалежно від громадянства, місця проживання, місцезнаходження, здійснення основної діяльності тощо), які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію Росії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Ця норма стосуватиметься й осіб, які не зупинили чи не припинили свою економічну (зокрема господарську) діяльність на території Росії в період дії воєнного стану в Україні.

До цього кола осіб застосовуватиметься примусове вилучення їхніх активів в Україні.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"