НТА > НОВИНИ > Верховний Суд скасував активісту Стерненку покарання за зберігання одного патрона

Верховний Суд скасував активісту Стерненку покарання за зберігання одного патрона

417

Верховний Суд скасував вирок щодо засудження активіста Сергія Стерненка за зберігання одного патрона через “малозначність діяння”.

Про це повідомив Сергій Стерненко у Facebook.

«Крок за кроком знищуємо сфабриковане обвинувачення. Від сьогодні я більше не маю судимості, бо обвинувачення по ст. 263 ККУ (патрон) з мене таки знято! Раніше апеляційний суд зняв і обвинувачення по ст. 187 (розбій)», – розповів Стерненко.

Стерненко повідомив, що судимості у нього відтепер немає, проте справа за статтею 146 (“Викрадення”) залишилася. Активіст обіцяє з цією справою піти до ЄСПЛ.

Як повідомляє Юридична компанія Міллер, яка захищала Сергія Стерненка, адвокати довели, що зберігання одного патрона не несе такої суспільної небезпеки, передбаченої ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

«Спершу судді відмовили у трансляції засідання нібито через перезавантаження суду та небажання витрачати гроші на онлайн-трансляцію. Тоді адвокат Микола Ореховський заявив про відвід суддів, колеги його підтримали. Після цього судді передумали і дали дозвіл на стрім», – йдеться в повідомленні.

«Всі ми усвідомлюємо, яке значення має ця справа для українського суспільства. Під час розгляду ми побачили усі проблемні питання, з якими стикається пересічна людина під час роботи з правоохоронцями. Сьогодні Верховний Суд, на рішення якого посилаються найкращі юристи, частково надав належну правову оцінку всім тим процесуальним порушеннями, які були допущені судами попередніх інстанцій», – зазначив адвокат Ілля Воробйов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі