НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ветерани АТО здали кров для поранених бійців у львівському шпиталі

Ветерани АТО здали кров для поранених бійців у львівському шпиталі

224

Ветерани АТО із Мостищини та Городоччини  стали донорами крові для поранених бійців, які зараз перебувають на лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові.

Як повідомляють у фонді «Повернись живим», для допомоги побратимам зорганізувалися учасники спілок «Воїни АТО Мостищини» та «АТО Городоччини».

Як зазначають лікарі, саме ветерани російсько-української війни є найбільш активними донорами. І не лише тоді, коли допомоги потребують військові. На заклики здати кров для хворих ветерани завжди відгукуються першими.

«До нас часто звертаються члени спілки ветеранів АТО. Вони телефонують нам періодично, раз у квартал, та питають, чи можна приїхати здати кров. Вони самі організовуються і приїжджають цілими групами», – говорить начальник відділу трансфузіології з експедицією Василь Остапюк.

Отже, «воюють одні й ті ж, допомагають – одні й ті ж! Ветерани, котрі сами пройшли бойові дії, навіть повернувшись до цивільного життя, пам’ятають про побратимів», – констатують у «Повернись живим» і закликають небайдужих здавати кров для поранених по всій країні. Для цього достатньо прийти у найближчий військовий шпиталь.

Олеся Головач

Фото: Володя Галик

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі