НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Ветерани-пенсіонери штурмують ВРУ, тривають сутички з поліцією

Ветерани-пенсіонери штурмують ВРУ, тривають сутички з поліцією

406

У Києві проходить всеукраїнська масова акція протесту ветеранів усіх силових структур, які вимагають невідкладного перерахунку пенсій. До столиці з’їхалися представники багатьох регіонів України.

Протестувальникам вдалося прорвати кордон правоохоронців і прорватися до Ради. Судячи з відео від Укрінформ і Новини.Live, протистояння досить масштабне.

Пенсіонери вимагають, щоб до них вийшов голова Верховної ради Дмитро Разумков і вислухав їхні вимоги.

Як повідомив Апостроф, інформації про затримання учасників акцій поки що немає. З будівлі Верховної ради нікого не випускають, тому журналісти спостерігають за подіями тільки з вікна.

Нагадаємо, що 10-го липня президент України Володимир Зеленський доручив уряду вжити заходів для відновлення справедливості у виплаті пенсій військовим пенсіонерам.

Міністерство соціальної політики розробило рішення про підвищення виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії. Відповідну постанову має ухвалити кабінет міністрів.

Рішення повинно зменшити диспропорції. Зокрема, передбачається, що з 1-го липня 2021-го року встановлять доплату в розмірі 2 000 гривень для майже 400 тисяч військових пенсіонерів, яким призначили пенсії до 1-го березня 2018-го року.

Мінімальну пенсійну виплату військовим встановлять на рівні 3 854 гривень. Також підвищать і виплати для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Понад 40 тисяч осіб отримають підвищення майже у 700 гривень.

Нагадаємо, що в червні під час години запитань до уряду у Верховній раді міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що у липні проведуть індексацію пенсій для ще одного мільйона пенсіонерів.

Віталій Павлишин

Фото: РБК-Україна

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі