НТА > НОВИНИ > Новини світу > Віце-канцлер Німеччини назвав будівництво “Північного потоку-2” геополітичною помилкою

Віце-канцлер Німеччини назвав будівництво “Північного потоку-2” геополітичною помилкою

249

Віце-канцлер, міністр у справах економіки та захисту клімату Німеччини Роберт Хабек заявив, що будівництво та початок роботи газопроводу “Північний потік-2” буде геополітичною помилкою Німеччини.

Про це він заявив в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За його словами, газопровід не задовольняє правило анбандлінгу, сенс якого полягає в тому, що компанії-видобувачі ресурсів не можуть транспортувати сировину. Ці процеси повинні виконуватися різними організаціями.

Хабек також зазначив, що “Північний потік-2” є геополітичною помилкою Німеччини і всі країни Європи, за винятком ФРН та Австрії виступали проти його будівництва.

“Тепер же трубопровід побудований. Неясно питання, чи зможе він розпочати роботу. Щодо цього питання потрібно приймати рішення відповідно до європейського та національного законодавства”, – заявив він.

Віце-канцлер також додав, що в разі російської агресії Німеччина відповість жорсткими санкціями. За його словами, у разі вторгнення російських військ в Україну трубопровід не буде запущений.

Нагадаємо, новий канцлер Австрії Карл Негаммер схвалює запуск російського газопроводу «Північний потік-2». За його словами, запуск російського газопроводу не пов’язаний з ескалацією РФ на сході України, а блокування газопроводу «тільки нашкодить ЄС». Натомість у Міністерстві закордонних справ Німеччини заявили, що він не відповідає європейським стандартам.

В той же час, міністерка закордонних справ Німеччини в новому уряді Олафа Шольца Анналена Бербок заявила, що газопровід «Північний потік-2» наразі не можна сертифікувати через невідповідність вимогам європейського енергетичного законодавства.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі