НТА > НОВИНИ > Кримінал > Від 3 до 12 років. За незаконне поширення інформації про переміщення ЗСУ та зброї можуть ув’язнити

Від 3 до 12 років. За незаконне поширення інформації про переміщення ЗСУ та зброї можуть ув’язнити

Відповідний законопроєкт ухвалила ВРУ 24 березня

581

24 березня Верховна Рада України ввела кримінальну відповідальність за незаконне поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ, а також про переміщення зброї в Україні.  За такі дії загрожуватиме від 3 до 12 років ув’язнення.

Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський.

Що передбачає закон

Так, поширення інформації про переміщення зброї, озброєння територією України (якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генштабом ЗСУ чи Міноборони або в офіційних джерелах відповідних відомств країн-партнерів) в умовах воєнного або надзвичайного стану карається ув’язненням від трьох до п’яти років.

За поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших законних військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості (якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі) в умовах воєнного або надзвичайного стану карається позбавленням волі від п’яти до восьми років.

Якщо ці дії вчиняли за попередньою змовою група людей або з корисливих мотивів, або для інформування ворога, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, передбачане покарання від восьми до дванадцяти років за ґратами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі