НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Від 59 тисяч хворих на добу. У МОЗ дали прогноз щодо коронавірусу

Від 59 тисяч хворих на добу. У МОЗ дали прогноз щодо коронавірусу

Ситуація із захворюванням на коронавірус може погіршитись у лютому

453

Ситуація із захворюванням на коронавірус, ймовірно, погіршиться. За лютий кількість хворих може збільшитися на 1 млн, а щодня можуть фіксувати 59 тисяч нових хворих.

Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю виданню LIGA.net.

Так, за прогнозами експертів ВООЗ, очікується, що близько 50% європейців перехворіють на “Омікрон” через нехтування масковим режимом або нормами дистанціювання.

За словами Кузіна, в Україні дуже низькі показники щеплення, а також все більшелюдей  нехтують протиепідемічними нормами. Саме тому прогнози щодо коронавірусу є невтішні. У лютому ситуація може погіршитися.

“За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки та оборони, 59 000 осіб може хворіти щоденно, сумарно близько 1 млн українців за лютий може захворіти”, – каже Кузін.

За прогнозами РНБО, пікові показники очікуються приблизно 20-25 лютого.

“За американськими прогнозами, які роблять для України, пікові показники захворюваності очікуються також приблизно на середину лютого і доволі швидке спадання до 1 квітня”, – додав він.

Нагадаємо, що в Україну прийшла нова хвиля коронавірусу імені штаму “Омікрон”. При цьому, черговий спалах COVID-19 традиційно розпочався із західного регіону.

Так, 19 січня в Івано-Франківській області зафіксували максимальні для країни 2 777 нових випадків коронавірусу. Також за попередню добу нові власні антирекорди за час пандемії встановили Львівська (1 986), Чернівецька (756)  і Тернопільська  (1053) області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі