НТА > НОВИНИ > Культура > Від України на Дитяче Євробачення-2021 поїде 14-річна дівчина з авторською піснею

Від України на Дитяче Євробачення-2021 поїде 14-річна дівчина з авторською піснею

193

Переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021 стала Олена Усенко. Вона представлятиме Україну в Парижі на Дитячому Євробаченні у Парижі 19 грудня.

Про це повідомляє Суспільне.

“Переможницю з-поміж 11 учасників визначили за результатами оцінювання журі та онлайн-голосування глядачів. Олена Усенко виконувала авторську пісню “Важіль» ” і отримала від членів журі 52 бали, від глядачів 11 балів, загалом – 63 бали“, – йдеться в повідомленні.

“Я хочу сказати усім величезне дякую. Дякую Олександру Балабанову, тому що перемогою минулого року ти дав мені стимул. Я говорю величезне “Дякую” усім членам журі! Моя пісня називається “Важіль”. Важіль – це про ухвалення рішення, рішення бути щасливим“, – прокоментувала Олена.

Олені Усенко 14 років, вона живе у місті Біла Церква і навчається у Katapulta Art Music School. Минулого року вона також брала участь у Нацвідборі “Дитячого Євробачення” і навіть потрапила у фінал. Крім того, дівчина “засвітилася” у кількох популярних телевізійних талант-шоу, зокрема, “Голос. Діти”. А ще Олена знімалася у кліпі Злати Огнєвіч.

Фінал Національного відбору відбувся у неділю, 24 жовтня, у форматі прямого ефіру на суспільному телеканалі «UA: Культура» з використанням відеозаписів виконання 11-ма учасниками наживо однієї своєї пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні.

Фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021 відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, на острові Іль-Сеґен, розташованому на ріці Сена.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі