НТА > НОВИНИ > Суспільство > Відключення світла в Україні. Зеленський назвав області, у яких найважча ситуація

Відключення світла в Україні. Зеленський назвав області, у яких найважча ситуація

Станом на вечір п’ятниці відключення тривають у більшості областей

795

Наразі відключення світла тривають у більшості областей та у Києві. Загалом понад 6 мільйонів абонентів в Україні залишаються без електрики.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив у вечірньому відеозверненні.

“Ключове завдання дня сьогоднішнього, як і інших цього тижня, – енергетика. Від середи і до сьогодні вдалося вдвічі скоротити кількість людей, у яких відключається електрика для стабілізації системи. Станом на цей вечір відключення тривають у більшості областей та у Києві. Загалом понад шість мільйонів абонентів”, – заявив президент.

Зеленський нагадав, що увечері середи було відключено близько 12 млн абонентів. За його словами, найважча ситуація зараз саме в столиці та Київській області, а також на Одещині, Львівщині, Вінниччині та Дніпропетровщині. Наразі у Києві відключено понад 600 тис. абонентів.

“Будь ласка, в усіх регіонах треба, як і раніше, ощадливо споживати електрику. Якщо у вас немає відключення, це не означає, що проблеми вже вирішено. Якщо електрика є, то це не означає, що можна одразу вмикати кілька потужних електроприладів. Щовечора фіксуються стрибки споживань, які викликають збільшення аварійних відключень”, – сказав глава держави.

Нагадаємо, що енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних атак. Обстріли спричинили системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові.

Як відомо, в Україні сьогодні відкрито понад 3 700 “пунктів незламності” для перебування людей під час тривалого відключення світла чи тепла.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі