НТА > НОВИНИ > Кримінал > Відкрито понад сотню кримінальних проваджень за підробку ковід-сертифікатів 

Відкрито понад сотню кримінальних проваджень за підробку ковід-сертифікатів 

107

За останній тиждень відкрито 118 кримінальних проваджень за фактами виготовлення та використання підроблених ковід-сертифікатів.

Найбільше такої підробленої документації правоохоронці виявляють при перетині громадянами кордону, зокрема в аеропортах, повідомив очільник Нацполіції.

Ігор Клименко також зазначив, що за минулий тиждень за вчинення вказаних кримінальних правопорушень поліцейські повідомили 20 підозр. Також 20 обвинувальних актів уже направлені до суду.

«Розповім про останні кричущі факти. Минула субота, автовокзал міста Мукачево: викрита група, яка займалася в касі не тільки продажем квитків на автобуси, а й до цих квитків також пропонувалися експрес-тести. Коли почали далі розслідувати цей злочин, виявилося, що до цього також причетні кілька лікарів медичних закладів на Закарпатті. Слідство триває. А в Івано-Франківській області спільно з СБУ викрили заступника директора комунальної лікарні – теж без щеплення вносилися в реєстр дані про проведення вакцинації громадян», – розповів глава Нацполіції.

Загалом по Україні поліція спільно з лікарями працює у посиленому режимі. На постійній основі перевіряються суб’єкти господарювання, перевіряють ковід-сертифікати. Під час перевірок саме групами реагування за 10 днів роботи виявлено 400 фактів відсутності ковід-документів.

Голова Нацполіції також повідомив, що всього за минулий тиждень Національною поліцією складено 2100 адмінпротоколів за порушення у цій сфері. Водночас за тиждень правоохоронці виписали близько 14 тисяч постанов за порушення дотримання маскового режиму. Всього ж з початку карантину в країні – понад  425 000 таких постанов.

Ігор Клименко зауважив, що щодня пасажирським транспортом по території України переміщується близько 400 000 людей.

«За два тижні ми провели 42 000 вибіркових перевірок. Це насамперед автобуси, маршрути  залізничного сполучення та аеропорти. Вже склали 287 адмінпротоколів на пасажирів, які знаходилися без ковідних сертифікатів в цих автобусах», – повідомив очільник Нацполіції.

Водночас за 10 днів поліцейські виявили 360 нелегальних перевізників, на яких складено 550 адмінпротоколів.

Коментуючи ситуацію щодо стану захворюваності на коронавірус у лавах Нацполіції, Ігор Клименко повідомив, що в відомстві вакциновано близько 95% працівників.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі