НТА > НОВИНИ > Шоубізнес > Відкриття Євробачення: В Роттердамі фанати дивились церемонію з мосту

Відкриття Євробачення: В Роттердамі фанати дивились церемонію з мосту

137

У центрі нідерландського Роттердама міст Еразма, який через форму та білий колір ще називають «Лебідь-міст», “окупували” фанати Євробачення.

Як повідомляє Укрінформ, з прапорами, шаликами та плакатами люди з мосту вітали учасників Євробачення, які прибували на офіційну церемонію відкриття, що проходить на території круїзного термінала Cruise Terminal Rotterdam.

Уздовж усього мосту «Лебідь», а це 802 метри, розташувалися фанати пісенного конкурсу. Вночі міст підсвітили кольорами нідерландського прапора і він став червоно-біло-синім.

Мер Роттердама Ахмед Абуталеб виступив на церемонії відкриття та висловив сподівання, що усі будуть задоволені Євробаченням в Роттердамі.

Журналісти поцікавилися в українських артистів «Що означає Шум? Це звук?»

«В літературному перекладі так, це звук. Але в українській міфології Шум – це дух лісу. І тут виходить гра слів: ми шумимо з Шумом».

Як відомо, вчора ввечері в нідерландському Роттердамі стартувала церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2021.

Захід проходить на території круїзного термінала Cruise Terminal Rotterdam. Бірюзовою килимовою доріжкою крокують учасники пісенного конкурсу.

Взяти участь у церемонії відкриття не змогла Ісландія. У її представника діагностували коронавірус.

Також у члена польської делегації на Євробаченні, що прибула до нідерландського Роттердама, виявили коронавірус. Це з’ясувалося під час планового експрес-тестування у суботу біля комплексу Ahoy, де проходить пісенний конкурс. Відповідно до протоколу ця людина тепер має перебувати на ізоляції. Решта членів делегації мають зробити ПЛР-тести, не контактувати між собою та з іншими.

Цьогорічний міжнародний пісенний конкурс проходитиме з 18 по 22 травня в Роттердамі. Україну на ньому представить гурт Go_A із піснею “Шум”. Згідно програми конкурсу, півфінали пройдуть 18 та 20 травня, а фінал відбудеться у суботу, 22 травня.

Раніше телеканал НТА повідомляв:

Вчора ввечері у нідерландському Роттердамі розпочалась церемонія відкриття Євробачення-2021 на території круїзного термінал Cruise Terminal Rotterdam.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі