НТА > НОВИНИ > Відкрився перший притулок для чоловіків, які стали жертвами жіночої тиранії

Відкрився перший притулок для чоловіків, які стали жертвами жіночої тиранії

122

В Австрії громадська організація Sheltered By Grace, яка допомагає бездомним, оголосила, що підтримає всіх чоловіків старше 25 років, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Притулок надає постояльцям тимчасовий прихисток, щоб допомогти їм уникнути жорстоких відносин і повернутися до нормального життя.

Поки в притулку обладнано лише 12 кімнат. Також для постояльців передбачений транспорт, який відвозить їх до медичних організацій і назад.

Крім цього, в самому притулку діють групові психологічні заняття, де ті, хто пережили домашнє насильство, можуть розповісти про свій досвід і поділитися переживаннями.

Керівництво закладу вважає, що подібні притулки – величезний крок, тому що найчастіше чоловікам нікуди звернутися за допомогою, коли вони стають жертвами домашньої тиранії.

Згідно зі статистикою, кожен 16-й австралійський чоловік піддавався фізичному або сексуальному насильству з боку партнера.

Раніше уряд Австралії заявив, що буде платити жертвам домашнього насильства 5 тисяч доларів, щоб ті могли піти від жорстоких партнерів і почати нове життя. Така міра була запропонована, виходячи зі статистики, за даними якої багато жертв залишаються з проблемним партнером і терплять насильство тільки тому, що не мають фінансової можливості піти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі