НТА > НОВИНИ > Новини світу > Відома причина аварії атомного підводного човна США в Китайському морі

Відома причина аварії атомного підводного човна США в Китайському морі

257

Стала відома причина аварії атомного підводного човна США USS Connecticut (SSN 22) в Південно-Китайському морі.

Про це говорять результати розслідування Військово-морських сил США.

ВМС США встановили, що ударний підводний човен класу Seawolf USS Connecticut (SSN-22), який нещодавно зазнав зіткнення під час операцій у Південно-Китайському морі, врізався в немарковану підводну гору.

Розслідування, яке тривало майже місяць, вказує на те, що USS Connecticut зіткнувся з підводним об’єктом.

Підводний човен зазнав аварії 2 жовтня, а військово-морський флот вперше підтвердив подію 7 жовтня. Після зіткнення підводний човен власним ходом відправився на Гуам, де залишається донині в очікуванні огляду та ремонту.

Супутникові знімки підводного човна на Гуамі не відразу виявили значні пошкодження човна. Проте можливо, що основна частина пошкодження сталася нижче ватерлінії підводного човна.

ВМС неодноразово зазначали, що атомна силова установка і приміщення підводного човна не постраждали від аварії і залишаються повністю працездатними.

У звіті також йдеться, що результати розслідування були передані командувачу 7-го флоту США віце-адміралу Карлу Томасу, який надалі визначить, чи будуть потрібні додаткові заходи.

Як повідомлялося, атомний підводний човен ВМС США USS Connecticut в жовтні зіткнувся з невідомим об’єктом в міжнародних водах Південно-Китайського моря. В результаті інциденту постраждали 11 моряків. Вони отримали поранення легкого і середнього ступеня тяжкості безпечні для життя.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі