НТА > НОВИНИ > Новини світу > Відомі результати першого раунду переговорів США і Росії

Відомі результати першого раунду переговорів США і Росії

250

У Женеві 9 січня заступник держсекретаря США Венді Шерман зустрілася із заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Рябковим.

Про це йдеться в повідомленні Держдепартаменту США.

Обидві сторони визначили двосторонні теми, які будуть обговорюватися в ході позачергової зустрічі в рамках діалогу про стратегічну стабільність (SSD) 10 січня.

США підкреслили прихильність міжнародним принципам суверенітету, територіальної цілісності й свободи суверенних націй вибирати свої власні союзи.

Також заступник держсекретаря США підтвердила, що Сполучені Штати вітатимуть справжній прогрес за допомогою дипломатії.

“Сполучені Штати обговорять певні двосторонні питання з Росією на SSD, але не будуть обговорювати європейську безпеку без наших європейських союзників і партнерів”, – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що обговорення деяких питань відклали до засідання Ради “Росія-НАТО” в Брюсселі 12 січня і засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні 13 січня.

Як відомо, переговори Росії й США щодо гарантій безпеки відбудуться сьогодні, 10 січня в Женеві, 12 січня пройде засідання Ради РФ-НАТО в Брюсселі, а 13 січня у Відні пройде діалог з Євросоюзом, зокрема з ОБСЄ.

Як повідомлялося, Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що президент РФ Володимир Путін прагне відновити світовий порядок, який існував за часів Радянського Союзу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі