НТА > НОВИНИ > Відомий лікар озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

Відомий лікар озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

271

Відомий український лікар Євген Комаровський висловився щодо смерті нардепа Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити.

Про це доктор сказав в ефірі телеканалу Україна 24.

Говорячи про метадон, який знайшли в крові померлого, Комаровський зазначив, що його випускають фармацевтичні заводи для лікування наркозалежних. Таблетки мають низку побічних ефектів, якщо вживати їх разом з іншими препаратами. Мова, серед іншого, йде про порушення функцій дихання і пригнічення центральної нервової системи.

Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь – 100% смерть – не правильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати його тим, хто валяється в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю“, – сказав Комаровський.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 8-го жовтня, у Києві раптово помер 33-річний народний депутат з групи «За майбутнє»  Антон Поляков. Його без ознак життя виявили в таксі  у Дніпровському районі столиці. Реанімаційні заходи на місці не допомогли.

У Київській міській прокуратурі повідомили, що, за результатами розтину, смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Згодом у крові народного депутата Антона Полякова, якого 8-го жовтня знайшли непритомним на пасажирському сидінні таксі, виявили алкоголь і метадон.

Що відомо про Антона Полякова та його смерть – читайте у матеріалі NTA.

11 жовтня Полякова поховали в Чернігові.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"