НТА > НОВИНИ > Війна > Данілов пообіцяв фундаментальні рішення на терміновому засіданні РНБО щодо можливої анексії

Данілов пообіцяв фундаментальні рішення на терміновому засіданні РНБО щодо можливої анексії

Якщо завтра Росія ухвалить рішення про анексію окупованих українських територій, то відповідь України буде миттєвою

1960

У п’ятницю, 30 вересня, відбудуться термінове засідання РНБО, а також Ставка Верховнокомандувача, які скликає президент Володимир Зеленський. Причина – ймовірне проголошення Росією приєднання окупованих територій до складу РФ.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі “Говорить Великий Львів” на NTA.


 

“Спочатку відбудеться власне Ставка Верховнокомандувача, а після цього засідання РНБО, де будуть ухвалюватися важливі, фундаментальні, на мій погляд, рішення для нашої країни. Треба просто дочекатися до завтра і про всі рішення ми повідомимо”, – наголосив він.

Водночас, все-таки уточнив, що у разі, якщо завтра Росія ухвалить рішення про анексію окупованих українських територій, то відповідь України буде миттєвою.

Так, сьогодні вдень стало відомо про термінове скликання засідання РНБО на п’ятницю, 30 вересня. Про його деталі і порядок денний обіцяли повідомити пізніше.

Зазначимо, що речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що 30 вересня у Кремлі запланована “церемонія підписання договорів про вступ до складу Росії нових територій”. В ній візьме участь Путін, який виступить із промовою перед депутатами держдуми.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
7
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі