НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Відповідайте на ракети сміхом»: Французький журнал Charlie Hebdo вийшов із українськими карикатурами 

«Відповідайте на ракети сміхом»: Французький журнал Charlie Hebdo вийшов із українськими карикатурами 

465

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo зробив «український» номер, опублікувавши у ньому роботи українських карикатуристів. Зароблені з продажу журналу гроші скерують на ЗСУ.

Про це пише Le Figaro.

«Відповідайте на ракети сміхом», — закликає Charlie Hebdo у своєму номері від 25 травня.

У ньому редакція розмістила близько двох десятків робіт українських карикатуристів. Зазначається, що зробили це «із солідарності» з українськими колегами, які «продовжують робити свою справу», всупереч російському вторгненню.

У журналі зазначають, що українські карикатуристи «очевидно безжальні до росіян, демонструють гумор, який не хоче здаватися перед лицем свавілля та терору».

Майже всі карикатури взяли з виставки, організованої в Одесі місцевою асоціацією карикатуристів «Російський військовий корабель, йди на …»

Видання каже, що отримані від реалізації цього номера гроші передадуть ЗСУ та територіальній обороні Одеси.

Також 25 травня у Київському відкритому просторі Vcentri Hub відкрилася Міжнародна виставка карикатур на тему “Російський військовий корабель, йди нах*й!”

Як повідомляє КМДА, на виставці представлені 203 роботи 40 художників із 12 країн світу. Після проведення експозиції у Києві автори планують презентувати її в інших українських містах, зокрема, у Чернігові та Львові. Найцікавіші роботи згодом планують включити в альбом карикатур.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі