НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Відсьогодні українці старші 60 років зможуть витратити «ковідну» тисячу на комуналку

Відсьогодні українці старші 60 років зможуть витратити «ковідну» тисячу на комуналку

Термін, коли ви можете витратити 1000 гривень, теж збільшився

281

Відсьогодні люди старші 60 років можуть оплатити комунальні послуги з коштів державної програми «єПідтримка».

Про це міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив у телеграмі.

«Відсьогодні люди старші 60 років можуть оплатити комунальні послуги з коштів «єПідтримки». Термін, коли ви можете витратити 1000 грн, теж збільшився. Уже не 4 місяці, а 9», – повідомив Федоров.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів розширив програму “єПідтримка”, яка передбачає виплати українцям за вакцинацію проти коронавірусу. Відповідну постанову ухвалили 9 лютого на засіданні.

Що передбачає розширення програми

Тепер ліки в межах програми “єПідтримка” зможуть купувати не лише вакциновані пенсіонери, але й люди з інвалідністю І та ІІ груп.

Також вищевказана група та українці від 60 років зможуть розрахуватися “ковідною” тисячею за послуги ЖКГ.

Крім того, з 14 березня за бустерну дозу щеплення від COVID-19 можна буде отримати 500 грн.

Збільшили сьогодні й термін використання “тисячі Зеленського. Тепер кошти можна використовувати протягом 9 місяців з дня зарахування. Раніше повністю вакциновані українці могли отримати тисячу гривень на чотири місяці.

Нагадаємо, що напередодні уряд розширив дію програми «єПідтримка» на підлітків віком 14-18 років. Підлітки зможуть, крім стандартних категорій (книги, спорт, внутрішні подорожі тощо), витратити свою тисячу гривень на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Також Кабінет міністрів змінив мінімальні та максимальні терміни між етапами вакцинації, зокрема, скоротив мінімальний термін для отримання бустерної дози вакцини від COVID-19. Відтак, мінімальний термін для отримання бустерної дози скоротили до 90 днів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі