НТА > НОВИНИ > Війна > Війна. 94-ий день. Основне за 28 травня у фактах, фото і відео

Війна. 94-ий день. Основне за 28 травня у фактах, фото і відео

297

Минула 93-тя доба від початку вторгнення Росії. І 28 травня було таким:

ЗСУ ліквідували одного з кращих командирів псковських десантників. Збройні сили України ліквідували російського командира десантно-штурмового батальйону 104 десантно-штурмового полку підполковника 33-річного Олександра Досягаєва.

Електрострум, плоскогубці та гвалтування. Денісова заявила про катування військовополонених. Росіяни застосовують тортури та катування до українських військовополонених, вдаючись до фізичного, морального та сексуального насильства. Найбільш жорстокого поводження зазнають бійці полку “Азов”.

Компанія “Нептунам”. Протикорабельні “Гарпуни” вже в Україні. “Впевнений, що бойове братерство «Гарпунів» та наших «Нептунів» допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу”, – Олексій Резніков.

Російські військові почали чинити масові звірства навіть на території РФ – СБУ. У прикордонній з Україною Білгородській області, яка використовується як перевалочний пункт російських військових, значно побільшало заяв про зґвалтування.

Під час бою в окоп до нацгвардійців заховався пес. Історія порятунку Фауста. Наприкінці березня під час боїв на Київщині німецька вівчарка прибилася до нацгвардійця з позивним «Ігнат». З того моменту пес, якого назвали Фауст, не відходить від бійця, супроводжує його всюди.

Гайдай: Росіян вдалося потиснути від Сєвєродонецька. “У росіян значні втрати і вони вимушені були відступити в районі Сєвєродонецька, Тошківки та Осколонівки. Втім, не полишають спроб вийти в тил наших військ та порушити логістичне забезпечення Луганщини”.

28 травня у фото і відео

Український Мі-17 “відпрацьовує” позиції російських окупантів НУРСами

Французькі САУ “Цезар” уже б’ють ворога в Україні

У Миколаєві обстріляли житловий масив. Одна людина загинула

Сльози Маріуполя 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі