НТА > НОВИНИ > Новини світу > Війська РФ вільно пересуваються моєю країною. Білоруський опозиціонер у Польщі попередив Україну

Війська РФ вільно пересуваються моєю країною. Білоруський опозиціонер у Польщі попередив Україну

719

Для російських військ нема кордонів з Білоруссю, вони при бажанні можуть вільно пересуватися територією країни, у білоруському небі літають російські винищувачі.

Таку інформацію в етері проєкту «Говорить Великий Львів» підтвердив керівник юридичного відділу Народного антикризового центру Білорусі, який створили у Польщі, Михайло Кирилюк. Тож попередив Україну про потенційну небезпеку через ситуацію, яка складається з мігрантами на кордоні Білорусі та Польщі.

Зокрема, він наголосив, що те, як далеко зайде цей конфлікт, і чи буде його посилення вже на території України, залежить і від самої України.

«Сьогодні Лукашенко дав дивну заяву, що мігранти отримують зброю зі сторони України. Тому президент Зеленський таки має зайняти чіткішу позицію щодо Білорусі. По-перше, він й досі не зустрівся з Тихановською, Україна не ввела санкцій проти Білорусі. На словах Зеленський за вільну Білорусь, але де якісь дії», – відзначив Михайло Кирилюк.

Тож він застеріг: Лукашенко – це ворог і білорусів, і українців. І цим легковажити не варто.

«Російські війська спокійно можуть пересуватися територією Білорусі, тому цю ситуацію треба сприймати серйозно», – резюмував Михайло Кирилюк.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі