НТА > НОВИНИ > Військові навчання «Об’єднані зусилля», які збурили Росію. Для чого і з ким

Військові навчання «Об’єднані зусилля», які збурили Росію. Для чого і з ким

233

Активну фазу військових навчань «Об‘єднані зусилля-2021» планують на кінець вересня. Вони мають винятково захисний характер і покликані підвищити оборонні можливості України.

Про це повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ із посиланням на брифінг головнокомандувача Збройних сил України, генерал-лейтенанта Валерія Залужного. «До проведення стратегічного командно-штабного навчання для спільного виконання навчально-бойових завдань залучено військові підрозділи 15-ти країн, серед них 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери», – зазначив він.

Крім того, за його словами, від Альянсу, а саме зі Стратегічного командування НАТО з операцій, планується участь групи експертів. Особливістю є підготовка навчання за стандартами НАТО, із залученням іноземних представників.

«Стратегічні командно-штабні навчання «Об‘єднані зусилля-2021» винятково оборонного характеру. Вони спрямовані на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємодії зі збройними силами держав-партнерів», – зауважив Валерій Залужний.

Навчання мають відбутися у три етапи. Під час першого і другого з них відпрацьовуватиметься хід відсічі збройної агресії. «На третьому етапі працюватимуть над елементами управління угрупованнями військ із застосуванням багатонаціональних підрозділів», – розповів головнокомандувач ЗСУ.

Учасники відпрацьовуватимуть завдання на основних полігонах, а також в акваторії Чорного та Азовського морів. Активна фаза триватиме з 22-го по 30-те вересня.

Минулого року в Україні теж провели стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля-2020». Окрім українських підрозділів, у них брали участь збройні сили країн-членів НАТО, зокрема, США і Великої Британії. У межах навчань розгорнули систему управління територіальної оборони України та задіяли понад 7 000 резервістів.

Нагадаємо, що Росія на тлі проведення цих навчань уже запустила активну інформаційну пропагандистську кампанію та намагається дискредитувати Збройні сили України та вище військово-політичне керівництво держави.

Практично водночас на вересень заплановано також проведення спільних військових навчань Збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2021», які потенційно становлять загрозу для України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі