НТА > НОВИНИ > Суспільство > Військові потребують нормального забезпечення і рішучих дій. Боєць озвучив очікування до нового міністра оборони

Військові потребують нормального забезпечення і рішучих дій. Боєць озвучив очікування до нового міністра оборони

593

Боєць 8-го батальйону «Аратта» УДА Тарас Елейко окреслив першочергові питання, які найбільше болять військовим, для вирішення новопризначеним міністром оборони Олексій Резніковим.

Про це він розповів під час прямого етеру «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

«Андрія Тарана потрібно було давно звільнити, але наскільки відбулась ефективна заміна – казати рано. Олексій Резніков неодноразово висловлював проукраїнську позицію. Він фаховий юрист, але не кадровий військовий. Це має як свої недоліки, так і свій позитив. Як юрист, він зміг би вирішити проблеми з судами по будівництвах, закупівлях, ситуацією в тилу. Від нього  чекають прийняття оперативних рішень. Особливо по забезпеченню військовослужбовців та їхнього захисту», – пояснює Тарас Елейко.

Боєць вважає, що саме забезпечення військовослужбовців – це та сфера, яка потребує негайного покращення. Він пояснює це тим, що зараз різко зменшується кількість військовослужбовців, які повторно підписують контракти з ЗСУ, у зв’язку з поганими умовами цих контрактів.

«Солдат буде воювати, якщо знатиме, що вдома в нього все добре і сім’я забезпечена та захищена. Коли військовий йде захищати свою країну, держава має подбати про його захист», – додав Тарас Елейко.

Також військовий додав, що серед українських високопосадових військових не вистачає рішучості. Зі слів Тараса Елейка, вони мають менше думати про те, що кажуть вороги, а відповідати діями.

«Міністр і головнокомандувач повинні бути готові миттєво давати відповіді ворогам не на словах, а реальними діями. Якби їхня рішучість, наше військо звільнили би Донбас за 2-3 тижні. За кожен постріл, потрібно завдавати удар у десять разів сильніший. Правильною реакцією на дії ворогів – є знаходження цілі та її знищення», – пояснив Тарас Елейко.

Нагадаємо, сьогодні, 4 листопада, Верховна Рада України підтримала кандидатуру президента Володимира Зеленського на посаду міністра оборони України. Ним став Олексій Резніков.

Звільнення попереднього міністра Андрія Тарана парламент підтримав 3 листопада.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі