НТА > НОВИНИ > Суспільство > Військовозобов’язаним забороняється залишати місце проживання без дозволу військкомату – Генштаб

Військовозобов’язаним забороняється залишати місце проживання без дозволу військкомату – Генштаб

Дозвіл на виїзд за межі місця проживання видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта

450

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію про заборону залишати місце проживання військовозобов’язаним та резервістів без дозволу військкомату.

Про це йдеться у фейсбуці Генштабу.

Так, норма Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Генштаб повідомив, що з метою впорядкування обліку переміщених осіб розробив Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

«Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на сьогодні потреби в примусовій мобілізації жінок немає. Також не плануються обмеження щодо виїзду жінок за кордон. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що у російському медіапросторі вкотре запустили фейк про мобілізацію жінок в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі