НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Вікторія перемогла. Маленькій львів’янці зі СМА зібрали кошти на укол життя

Вікторія перемогла. Маленькій львів’янці зі СМА зібрали кошти на укол життя

Останній мільйон надіслали батьки хлопчика Кирила з Києва, який також хворіє на СМА

2560

Збір коштів на укол життя для маленької львів’янки Вікторії Полюги закрито. Для порятунку дівчинки вдалося зібрати необхідні 50 мільйонів гривень.

Останній мільйон надіслали батьки хлопчика Кирила з Києва, який також хворіє на СМА. Для нього також збирали кошти на ліки. Втім цього року він виграв безкоштовний укол Zolgensma в лотерею від компанії “Новартіс”.

Нагадаємо, що в однорічної Вікторії Полюги – спінальна м’язова атрофія (СМА). Це рідкісне генетичне захворювання. Без лікування люди з таким діагнозом поступово втрачають здатність рухатися, ковтати і дихати. Проте життя дівчинки може врятувати ін’єкція препарату Золгенсма – найдорожчий укол у світі.

Батьки дитини – Мар’яна і Назар уже сім місяців борються за свою маленьку донечку. Заради порятунку Вікторії в Україні організовували благодійні акції, аукціони, ярмарки, фестивалі. До збору коштів долучалися підприємці, артисти, великі компанії, мережі супермаркетів, навчальні заклади, медики.

19 жовтня тисячі львів’ян долучилися до акції «День для Вікторії» і перерахувати свою одноденну зарплату на допомогу для Вікторії Полюги. Впродовж дня вдалося зібрати більше шести мільйонів гривень.

Оцініть новину
Клас!
30
Я це люблю
13
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
3
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі