НТА > НОВИНИ > Спорт > “Вільярреал” виграв фінал Ліги Європи 2020/21 з рекордними 22-ма пенальті (відео)

123

Англійський “Манчестер Юнайтед” та іспанський “Вільярреал” у польському Ґданську розіграли перемогу в сезоні Ліги Європи УЄФА з рахунком 11:10.

Про це повідомляє Суспільне.

У півфіналі “Вільярреал” вибив англійський “Арсенал”, а “Манчестер Юнайтед” – італійську “Рому”. Серед інших на шляху до фіналу “Вільярреал” також вибив київське “Динамо” – двічі по 2:0.

У фінальному матчі “Вільярреал” відкрив рахунок у першому таймі, але “Манчестер Юнайтед” на початку другого тайму відігрався – 1:1. Увесь другий тайм атакували англійці, але безрезультатно.

Далі матч перейшов у овертайм, де теж ніхто з команд не зміг забити – 1:1, переможець визначався у серії пенальті.

Довелося пробити 22 пенальті – це рекордна за кількістю ударів серія пенальті в фіналі футбольного єврокубка. Стартовий 21 удар був точним, а вирішальним (і єдиним) виявився промах воротаря “Манчестер Юнайтед” Давіда де Геа – він не зміг переграти суперника.

У серії пенальті переміг “Вільярреал” з рахунком 11:10 (!), а разом з цим виграв Лігу Європи УЄФА 2020/21. Для “Вільярреала” – це третій євротрофей після двох перемог в Кубку Інтертото, також команда гарантувала собі місце у Лізі чемпіонів на наступний сезон.