НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Вірус «Дельта» вже на Закарпатті. Хто привіз і що відомо

Вірус «Дельта» вже на Закарпатті. Хто привіз і що відомо

433

Небезпечний штам коронавірусу «Дельта» підтвердили у двох людей, які лікувалися в обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Жінки приїхали з Росії.

Про це повідомило Суспільне. Вони прямували до сіл поблизу Сваляви та Іршави, між собою не знайомі. Одна приїхала із Санкт-Петербурга, вагітна, два тижні провела в реанімації. До цієї ж лікарні в той самий час потрапили двоє її родичів із такими ж симптомами.

Директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк розповів: «24-го червня ми відсилали чотири аналізи людей, у яких підозрювали «Дельту» до Києва, а звідти – на дослідження в Європейську лабораторію. Два результати прийшли позитивні, ще на два результати очікуємо. Коли вони будуть, – не знаємо».

Результати аналізів отримали сьогодні, 14-го липня.

Нагадаємо, що новий штам коронавірусу «Дельта» або ж «індійський штам» зараз домінує у світі. У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що він є більш заразний, аніж інші штами. Перші випадки уже зафіксували і в Україні вже в червні.

Тиждень тому в міністерстві охорони здоров’я України повідомили про існування загрози розповсюдження штаму коронавірусу «Дельта».

Провідна експертка з епідеміології Львівщини Наталія Іванченко (Тімко) розповіла в інтерв’ю NTA, чи є в Україні загроза виникнення четвертої хвилі COVID-19, яка може бути спричинена «індійським» штамом коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі