НТА > НОВИНИ > Новини політики > Вісім партій долають бар’єр до Верховної Ради. Нове опитування від «Рейтингу»

Вісім партій долають бар’єр до Верховної Ради. Нове опитування від «Рейтингу»

За даними опитування, 5-відсотковий бар’єр долають «Слуга народу», «Європейська солідарність», ОПЗЖ, «Батьківщина», «Розумна політика», «Сила і честь», «Наші» та «Українська стратегія Гройсмана»

168

Якби вибори до українського парламенту відбулися в середині листопада 2021-го року, то найбільше отримала би партія «Слуга народу» – 18% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати. Порівняно з кінцем жовтня (20,4%) її рейтинг знизився.

Такими є результати опитування соціологічної групи «Рейтинг». Також упевнено долають 5-відсотковий бар’єр «Європейська солідарність» – 13,9% (наприкінці жовтня – 15,8%), «Опозиційна платформа – За життя» – 10,7% (12%), «Батьківщина» – 10,1% (10,9%).

Партію Дмитра Разумкова «Розумна політика» підтримують 7,9% респондентів (раніше її не включали в опитування). Рейтинг інших політичних сил дещо нижчий.

Опитування провела соціологічна група «Рейтинг» 10-13-го листопада серед 2 500 респондентів зі всієї України за винятком окупованих Росією територій. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%.

Нагадаємо, що електоральні симпатії українців останнім часом продовжують рухатися в тому ж напрямку: рейтинг партії «Слуга народу» зменшується, партія «Європейська Солідарність» набирає обертів. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова на початку листопада.

У цей же період уперше після президентських виборів 2019-го року Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. Щоразу більший відсоток громадян України вважає, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої.

Та й рейтинг його партії «Слуга народу» останнім часом постійно падає.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі