НТА > НОВИНИ > Новини політики > Віталій Портніков у великому інтерв’ю проєкту « Говорить Великий Львів»

Віталій Портніков у великому інтерв’ю проєкту « Говорить Великий Львів»

380

Журналіст, політичний оглядач Віталій Портников уже сьогодні о 18:45 у  великому інтерв’ю підсумує рік, що минає, та поділиться очікуваннями від 2022-ого.

Також Портініков проаналізує нарощення російських навколо українського  кордону, а також повідомлення української розвідки про те, що  Росія збільшить постачання зброї для своїх найманців на Донбасі.  Чи  може свідчити про готовність напасти на Україну саме з окупованих територій?

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков називає приєднання України до НАТО «питанням життя і смерті» для Росії. Кремль продовжує підвищувати ставки у шантажуванні України і Заходу. Тож які перспективи України в НАТО на такому тлі?

Також цьогоріч результати опитувань соціологів свідчать, що Володимира Зеленського українці вважають «розчаруванням року».  Чим зачаровувалися українці і що саме розбило їм серце?

Глядачі проєкту мають унікальну можливість поставити своє запитання Віталію Портнікову і почути відверту відповідь вже о 18:45 у соцмережах «Говорить Великий Львів».

Опісля у студії експерти та відомі гості  підбиватимуть підсумки 2021-го та «заглядатимуть»  у 2021-ий, а  ще на глядачів чекає музичний сюрприз.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі