НТА > НОВИНИ > Новини світу > Візит Тихановської у США: Створено групу підтримки «Білоруський кокус»

Візит Тихановської у США: Створено групу підтримки «Білоруський кокус»

114

У Конгресі США заснували так званий Білоруський кокус або групу підтримки Білорусі. До неї увійшли члени палати представників з демократичної та республіканської партії.

Презентація ініціативи відбулася у Посольстві Литви, повідомляє Голос Америки.

Законодавці наголосили, що Конгрес об’єднаний у своїй підтримці демократичних прагнень білоруського народу і зобов’язались допомагати в реалізації цих прагнень.

Вони привітали опозиційну лідерку Білорусі Світлану Тихановську і заявили, що Лукашенко має піти.

«Група підтримки працюватиме над тим, щоб чинити тиск на Лукашенка та говорити про нелегітимність режиму Лукашенка, надавати допомогу громадянському суспільству і виражати солідарність із білоруськими борцями за свободу та журналістами», – заявив конгресмен-демократ Білл Кітінг.

«На кону надто багато. Не може бути втоми від демократії США чи Європи», – наголосив конгресмен-республіканець Кріс Сміт.

«Сьогодні Лукашенко залишається при владі не за згодою населення, а завдяки крайній жорстокості, пропаганді та Путіну. Він жахливий диктатор і має бути ув’язнений», – переконаний конгресмен.

Світлана Тихановська сказала, що відчула у Вашингтоні солідарну підтримку Білорусі, бо йдеться про свободу і демократію.

Як відомо, Світлана Тихановська, колишній кандидат у президенти Білорусі, прибула до Америки із робочим візитом, щоб зустрітися із представниками Білого Дому та Держдепу, а також послами іноземних держав у Штатах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі