НТА > НОВИНИ > Спорт > Вкрадена перемога. «Шахтар» з конфузом попрощався з єврокубками

Вкрадена перемога. «Шахтар» з конфузом попрощався з єврокубками

В останньому єврокубковому матчі цього сезону донецький «Шахтар» зіграв унічию з тираспольським «Шерифом» з рахунком 1:1

436

Спочатку забив бразилець Фернандо наприкінці першого тайму. Інші спроби відзначитися голами до успіху не призводили. За марнотратність на третій компенсованій арбітром хвилині український клуб покарав Ніколов, який встановив остаточний рахунок 1:1. Таким чином футболіст «Шерифа» фактично вкрав перемогу в «Шахтаря».

«Шахтар» (Україна) – «Шериф» (Молдова) 1:1

Голи: Фернандо, 42 – Ніколов, 90+3

«Шахтар»: П’ятов (Шевченко, 86), Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко (Ісмаїлі, 67), Марлос, Соломон, Маркос Антоніо, Судаков (Тете, 46), Бондаренко (Майкон, 67), Фернандо (Мудрик, 46)

«Шериф»: Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Ніколов, 46), Тілль, Бруно, Аддо, Траоре, Янсане

Попередження: Фернандо, 10; Мудрик, 78 – Аддо, 18; Дуланто, 83

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі продовжив експериментувати, як і в багатьох інших матчах. Цього разу він випустив у гру зі старту аж сім гравців з українськими паспортами, чого не відбувалося в інших поєдинках.

У першому таймі та на початку другого донеччани створили чимало небезпечних нагод. М’яч і в хрестовину влучив, і в поперечку, але забити гол вдалося тільки після однієї з атак, коли захисник Кривцов чудово закинув м’яч на нападника Фернандо.

Судячи з істеричної поведінки та негативних емоцій, які вихоплювали відеокамери трансляції в італійця, багато що його не влаштувало. До того ж, він хотів значно переконливішого реваншу. А вийшло так, що і футболісти тираспольського клубу теж створили деякі моменти, які змушували хвилюватися.

Та й не всі футболісти «Шахтаря», схоже, розуміли, як їм діяти на полі. Оці обрізки в середній ланці вже стали якимись класичними. Занадто часто вони трапляються – при цьому в поєдинках із різного рівня суперниками. Видно, що в італійського фахівця роботи багато.

А поки що – прикра нічия з «Шерифом», і тепер «Шахтар» може зосередитися на українському чемпіонаті та на запеклій боротьбі з київським «Динамо» за чемпіонство. Футбольна весна в Українській Прем’єр-лізі обіцяє бути гарячою.

Натомість підсумкова турнірна таблиця групи D Ліги чемпіонів виглядає для українських уболівальників дуже непривабливо.

Нагадаємо, що в Мілані в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів на стадіоні «Джузеппе Меацца» донецький «Шахтар» програв місцевому «Інтеру» з рахунком 0:2. Тоді стало остаточно відомо, що український клуб вибув із єврокубків.

В Українській Прем’єр-лізі донецький «Шахтар» і київське «Динамо», перемігши, відповідно, «Львів» (6:1) і рівненський «Верес» (3:0), продовжують себе комфортно почувати у чемпіонаті України.