НТА > НОВИНИ > Новини політики > Влада Зеленського розпочала механізм самознищення, – Юринець

Влада Зеленського розпочала механізм самознищення, – Юринець

175

У чинній владі розпочався механізм самознищення, – переконана   народна депутатка України від партії «Удар» Оксана Юринець.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA.

Оксана Юринець прокоментувала інтерв’ю колишнього голови Офісу президента Андрія Богдана, який розповів чимало компрометуючих фактів щодо партії «Слуга народу» та самого президента Володимира Зеленського.

На думку Юринець, якщо вже навіть людина, яка була в команді президента, дозволяє собі так голосно заявляти такі речі, то щось у владній команді іде не так.

«Є така відома фраза, що коли подивитися на людей, які тебе оточують, то про тебе можуть зрозуміти більше, аніж ти сам про себе можеш сказати. От і у нас у владі сьогодні так само. Та це небезпечна ситуація. Бо тих людей, які сьогодні паплюжать президента, саме президент привів до влади. Він зробив це публічно, у сесійній залі!», – зауважила народна депутатка.

Окрім цього, додала Юринець, такі заяви, які робить сьогодні Богдан, негативно впливають на міжнародну репутацію та партнерство України.

«Якщо президента паплюжать у сесійній залі, то ви думаєте, що це корисно для президента? Ні! Ті всі інтерв’ю дивляться наші партнери, сусіди. І як вони можуть ставити на щабель вище представників України, коли навіть не опозиція, а люди зсередини, протирічить самі собі. Тому можна сказати, що тут вже почався механізм самознищення», – прокоментувала Оксана Юринець.

Разом з тим вона додала: оскільки країна сьогодні живе в складних умовах, влада не має часу, щоб експериментувати з посадами та робити помилки. Та замість того, щоб просувати політико-дипломатичний шлях, влада хіба що провокує внутрішні скандали, які шкодять державі в цілому.

«Це якісь парламенті процеси одного вектору руху країни. І до певної межі, мені здається, що ми вже відштовхнулися від того, які політичні сили сьогодні є в Україні і що вони роблять. У нас просто іде хаос, який захоплює абсолютно все!», – підсумувала Юринець.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі