НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Влучили в ціль з першого пострілу й удосконалили систему: як українські артилеристи вразили іноземців

Влучили в ціль з першого пострілу й удосконалили систему: як українські артилеристи вразили іноземців

Українські артилеристи, які тренувалися на САУ 155-мм калібру на полігоні в одній з країн, уразили ціль з першого пострілу

10964

Українські військові вражають світ не лише на полі бою своєю майстерністю та вмінням воювати з «другою армією світу», а й під час навчань на іноземних полігонах.

Як розповів міністр оборони України Олексій Резніков, українці вже вчаться працювати із західною зброєю. І роблять це наскільки успішно, що вражають іноземних колег. Один із прикладів описав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Українські артилеристи, які тренувалися на САУ 155-мм калібру на полігоні в одній з країн, уразили ціль з першого пострілу. А потім допомогли іноземним колегам вдосконалити комп’ютерну програму, яка управляє цією САУ. Це справило відповідне враження. Адже у наших воїнів за плечами – досвід війни, реальних боїв, де ціна помилки – життя», – написав Резніков.

За його словами, українська сторона не афішувала таку роботу, щоб забезпечити комфорт нашим партнерам.

«Та вже зараз навчальні програми будуть масштабовані і поширені навіть на ті зразки озброєнь та техніки, щодо надання яких Україні поки немає політичних рішень.  Коли ці рішення будуть ухвалені, в чому я особисто не сумніваюсь, ми вже будемо готові», – наголосив міністр.

Також він зазначив, що Україна вже почала отримувати від західних партнерів артилерію калібру 155-мм.

Нагадаємо, що міністр оборони України Олексій Резніков деталізував кожен із трьох блоків питань, які обговорили керівники оборонних відомств із понад 40 країн світу на американській базі Рамштайн у Німеччині 26 квітня.

 

Оцініть новину
Клас!
147
Я це люблю
6
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
9
Шооо?
7

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі