НТА > НОВИНИ > Вода в Чорному морі стала схожа на пиво. Причини незвичного явища

Вода в Чорному морі стала схожа на пиво. Причини незвичного явища

Поверхня акваторії «перефарбувалася» у світло-жовті кольори

451

В окупованому Росією кримському місті Євпаторія зняли незвичне відео – вода в морі забарвилася у золотисто-жовтий колір.

Відповідні кадри опубліковано на YouTube-каналі «Влад Море». У момент зйомки море штормило, на берег набігали хвилі жовтої води, що кольором нагадує пиво.

Вода непрозора – причиною такого явища став пісок, який піднявся з дна моря під час шторму. Він довго не осідає, забарвлюючи поверхню акваторії у світло-жовті кольори.

А тим часом в Одесі, незважаючи на зиму, серфінгісти окупували пляж «Аркадія» – вони стрибають у море та дрейфують в очікуванні відповідного гребеня.

За інформацією одеських журналістів зі сайту «Думська», прихильники високої хвилі вже декілька днів приходять на пляж – їм на руку грає вітряна та водночас рекордно тепла погода. Молоді люди в гідрокостюмах стрибають із краю пірсу в море і дрейфують, очікуючи відповідної хвилі.

Нагадаємо, що на морському узбережжі Одещини в Національному парку «Тузловські лимани» стався черговий викид медуз із різновиду корнеротів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"