НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Вогонь видно за десятки кілометрів. У Росії вибух на газопроводі

Вогонь видно за десятки кілометрів. У Росії вибух на газопроводі

За непідтвердженими даними, причиною вибуху та пожежі стала розгерметизація

556

У вівторок, 29-го березня, ввечері в Росії стався вибух на газопроводі у селищі Пелим Свердловської області. Там розпочалася масштабна пожежа.

Про це повідомили різні телеграм-канали.

Російські медіа зазначили, що заграва від пожежі на газопроводі видніється на відстані десятків кілометрів від місця інциденту.

При цьому, за непідтвердженими даними, причиною вибуху та пожежі стала розгерметизація. Газ уже перекрили, відбувається вигоряння решти.

Раніше сьогодні ж стало відомо, що густий дим виднівся над селом у Бєлгородській області. Влада регіону заявляла про обстріл, імовірно, безпілотників.

Нагадаємо, що в середу, 29-го березня, мешканці селища міського типу Гвардійське, що за 22 кілометри від Сімферополя, чули вибух. У цій місцевості розташований залізничний вузол Острякове, магістральної лінії Джанкой – Сімферополь. Окрім того, поруч із Гвардійським – авіабаза.

На озброєнні українських військових можуть з’явитися ударні безпілотники з дальністю польоту понад 3 тисячі кілометрів. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов.

Російський військовий, який «гастролює» вздовж нашого кордону, розповів про різні ситуації та плани окупантів своєму знайомому.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"