НТА > НОВИНИ > Спорт > Вольова перемога. Українська тенісистка Світоліна вийшла у чвертьфінал Олімпіади

512
db2a0de3e10ae8ad8a0618171ada30b2

Українська тенісистка Еліна Світоліна зіграла важкий поєдинок проти Марії Саккарі з Греції в 1/8-ій фіналу Олімпіади в Токіо. Матч вийшов тривалим, напруженим і нервовим.

Зустріч проходила третім запуском на центральному корті. Українка дуже добре розпочала, однак за рахунку 4:1 на її користь щось пішло не так, і вона раптом віддала ініціативу грецькій суперниці. Тож у підсумку програла перший сет – 5:7.

Однак Еліна Світоліна взяла себе в руки у другій партії і виграла його доволі впевнено – 6:3. А ось вирішальна партія – це боротьа нервів. Опонентки на корті йшли рівно до рахунку 3:3, а потім українська тенісистка все ж продемонструвала клас, вийшла вперед 5:3 і хай не без напруги, але довела справу до перемоги – 6:4.

Таким чином наша співвітчизниця знову виявила неабиякий спортивний характер: програвши перший сет, зуміла зібратися і вирвати потрібний для себе та для України результат.

До цього Саккарі перебувала попереду в особистих зустрічах проти Світоліної – 2:1. Але тепер рахунок між ними зрівнявся – 2:2.

У першому матчі на Олімпіаді Еліна обіграла німкеню Зігемунд – 6:3, 5:7, 6:4, в другому – австралійку Томляновіч – 4:6, 6:3, 6:4. Зараз Світоліна зустрінеться з тенісисткою, яка здобуде перемогу в парі Кароліна Плішкова – Каміла Джорджі.

Нагадаємо, що перед цим шоста ракетка світу Еліна Світоліна у виснажливому поєдинку перемогла Айлу Томляновіч з Австралії у другому колі Олімпіади в Токіо. До речі, українська тенісистка на Олімпіаді в Токіо витрачає на свої перемоги дуже багато часу – більше 2-3-ох годин триває кожен її матч.

Також варто зазначити, що перед Олімпійськими іграми, у середині липня, українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла заміж за топового французького тенісиста Гаеля Монфіса.