НТА > НОВИНИ > Кримінал > Волинянин намагався вислати за кордон коноплі на 3 мільйони гривень

Волинянин намагався вислати за кордон коноплі на 3 мільйони гривень

151

Мешканець Волинської області зробив спробу переслати за кордон з України 18 тисяч насінин сортового канабісу. Спробу заблокували київські митники.

Про це повідомила пресслужба Державної митної служби України. Вперше в зоні діяльності митниці зафіксували незаконні спроби переслати поштою з України насіння сортової коноплі. До цього відбувалися лише спроби пересилання коноплі до України, а не з України за кордон.

«15 міжнародних поштових відправлень із насінням канабісу українець надсилав до США, а також до Казахстану та РФ – Башкортостану, Архангельщини, Ростовщини, Свердловщини, Самари, Калінінграда, Іркутська, Санкт-Петербурга та Москви», – йдеться в повідомленні.

За документами, українець відправляв за кордон лише перехідники. Пластикові перехідники до аудіо- та відеотехніки справді були в цих посилках, але містили зовсім не властиве їм начиння.

У кожному перехіднику київські митники виявили поліетиленовий пакуночок (загалом – біля сотні) з насінням коноплі з нанесеним маркуванням «WW», «Mazar», «Tutan khamon», «Amnesia», «Extreme», «Brooklyn», «Adrenaline», «Ultimate», «Kush», «Moby Dick», «Blu cheese».

Найбільша кількість з цієї партії коноплі пересилалася до штату Каліфорнія в США – 4 969 насінин.

Як встановили митні експерти, у складі всього насіння виявлено тетрагідроканабінол, який віднесений до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких в Україні заборонено. Відповідно до фахового висновку, вартість насіння становить 3 мільйони гривень.

Київська митниця склала 15 протоколів про порушення митних правил. Насіння вилучили.

Нагадаємо, що сьогодні зранку Нацполіція затримала керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України. Він намагався покинути територію країни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі