НТА > НОВИНИ > Новини світу > ВООЗ скликає екстрене засідання через новий штам коронавірусу

ВООЗ скликає екстрене засідання через новий штам коронавірусу

Новий штам з ПАР має 32 мутації і може бути стійким до вакцин

236

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) скликає екстрену нараду на 26 листопада через новий південноафриканський штам коронавірусу з великою кількістю мутацій.

Про це сказала технічний керівник ВООЗ із COVID-19 Марія Ван Керховена.

На нараді планують обговорити новий штам, і чи буде він стійким до вакцин.

“Занепокоєння полягає в тому, що коли так багато мутацій, то це може вплинути на поведінку вірусу”, – сказала Марія Ван Керхове.

Новий штам коронавірусу

Новий штам був відкритий лише цього тижня у Південно-Африканській Республіці. Вчені заявили, що цей тип вірусу має 32 мутації, і може бути стійким до вакцин. Ідентифікований він як B.1.1.529. Наразі цей варіант є найбільш мутованим із усіх виявлених раніше.

Учені вже зафіксували 10 випадків ураження людей новим штамом коронавірусу. Хворих виявили у трьох різних країнах: три – у Ботсвані, шість – у Південній Африці, та у чоловіка з Гонконгу.

До слова, Велика Британія скасовує авіасполучення з шістьма країнами через новий штам коронавірусу. Так, з 26 листопада Лондон припинить польоти до:

  • Ботсвани
  • Зімбабве
  • Лесото
  • Намібії
  • Есватіні
  • ПАР

Крім того, британці, які повернулися з цих шести країн, повинні відправитися на карантин після прибуття. Міністр також наголосив, що Агентство з безпеки в галузі охорони здоров’я Великої Британії наразі вивчає новий штам Covid-19.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі