НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > ВООЗ випробовує нові ліки для важкохворих на COVID-19

ВООЗ випробовує нові ліки для важкохворих на COVID-19

484

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) анонсувала нову фазу випробувань трьох потенційних препаратів для лікування госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом.

Про це інформує ВООЗ.

В рамках випробувань фахівці набиратимуть госпіталізованих добровольців, яких лікуватимуть артесунатом, іматінібом та інфліксімабом.

Раніше у цих препаратів був виявлений потенціал до зниження ризику летального випадку у важкохворих пацієнтів з COVID-19.

Зазначається, що ці ліки вже застосовуються для лікування інших хвороб: артесунат – малярії у важкій формі, іматініб – деяких видів раку, а інфліксімаб – захворювань імунної системи, таких як хвороба Крона і ревматоїдний артрит.

Випробування цих ліків проводитимуться на основі міжнародної платформи співпраці Solidarity PLUS, в якій беруть участь понад 600 лікарень в 52 країнах.

Це дозволить додавати нові методи лікування та відміняти неефективні методи лікування протягом усього випробування.

Раніше випробування оцінювало чотири препарати. Результати показали, що ремдезивір, гідроксихлорохін, лопінавір та інтерферон мали незначний або взагалі не впливали на госпіталізованих пацієнтів із COVID-19.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі