НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Ворог – у нас на порозі”: Копишин про обстріл британського есмінця росіянами

“Ворог – у нас на порозі”: Копишин про обстріл британського есмінця росіянами

292

Україна повинна мати найпотужнішу армію у світі, оскільки вона так географічно розташована. Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив Андрій Копишин, командир 8-го батальйону «Аратта» ім. Андрія Гергерта УДА.

Копишин, коментуючи ситуацію із обстрілом британського есмінця росіянами, заявив, що Росія “просто так нічого не робить”.

“Воно радісно, бо з однієї сторони, ми потролили росіян в чомусь, але з іншої сторои  – це сумно, тому що, якби наш корабель там був, то, напевно, він би не проплив. Росіяни діяли б зовсім по-іншому. Ми тішимося, що в наших територіальних водах британський есмінець проплив і росіяни йому нічого не змогли зробити. Ми дійшли до того, що ми навіть цьому радіємо. Вони вже нас привчили за останні 7 років, що вони просто так нічого не роблять”, – розповів він.

Андрій Копиши зауважив, що “ворог – у нас на порозі”, тому Україна повинна розбудовувати свою армію, залучати туди найпотужніші технології.

“Ми так географічно розташовані, що мусимо мати найпотужнішу армію у світі. Зараз треба перезавантажитися, треба всім політичним елітам відкинути всі чвари. Сьогодні в нас дах тече, а ми вирішуємо, якого кольору в нас стіни мають бути. Це неправильно”, – сказав Андрій Копишин.

Нагадаємо, що 23 червня у Міністерстві оборони РФ заявили, що російські військові кораблі відкрили попереджувальну стрільбу по есмінцю Військово-морських сил Великої Британії Defender біля берегів окупованого Криму.

Натомість у Міноборони Британії заявили, що росіяни не стріляли у бік британського есмінця у Чорному морі, а проводили навчання і заздалегідь про це повідомили.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі