НТА > НОВИНИ > Війна > Ворог усю ніч громив Чернігів і вдарив по Ніжину

Ворог усю ніч громив Чернігів і вдарив по Ніжину

Попри заяви росіян про зменшення військові активності, Чернігів укотре провів ніч під вогнем

471

Попри заяви російської сторони про зменшення військової активності на Чернігівському напрямку, уночі 30 березня під постійними обстрілами перебував Чернігів. Також піж удар потрапив Ніжин.

“”Зменшення активності” на Чернігівщині ворог продемонстрував ударами по Ніжину, у тому числі й авіа. Знову знищені об’єкти цивільної інфраструктури, знищені бібліотеки, торговельні центри та інші об’єкти, дуже багато будинків”, – повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, вчора міноборони Росії заявили, що зосереджуються на військових діях на сході України і кардинально зменшують військову активність на чернігівському та київському напрямках.

Також очевидці зафіксували, як колони ворожої техніки поспіхом виїжджали з Чернігівщину у бік Білорусі. Натомість пізніше росіяни уточнили, що “зменшення активності не означає припинення вогню”.

Також у нічному зведенні у Генштабі ЗСУ зауважили, що за деякими ознаками противник справді здійснює перегрупування підрозділів для зосередження основних зусиль на Східному напрямку. Водночас, так зване «відведення військ» з Чернігівщини та Київщини, ймовірно, є ротацією окремих підрозділів і має на меті введення в оману військового керівництва Збройних Сил України та створення хибної уяви щодо відмови окупантів від задуму оточити Київ.

Фото: результати одного із попередніх обстрілів Чернігова

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"