НТА > НОВИНИ > Ворог втікає звідти, де ми їх б’ємо. Але попереду ще будуть битви, – Зеленський

Ворог втікає звідти, де ми їх б’ємо. Але попереду ще будуть битви, – Зеленський

305

Президент Володимир Зеленський застеріг українців від надміру емоцій та попередив: попереду будуть битви. Наразі ворог тікає з тих позицій, де отримує сповна, щоб зосередитися на окремих дуже важливих напрямках.

“На північ від Києва, на чернігівському напрямку, в Сумській області продовжується вигнання окупантів. Вони й самі усвідомлюють, що більше не витягують тієї інтенсивності бойових дій, яку могли забезпечити в першій половині березня.

Але ми повинні усвідомлювати і те, що для російських військових це частина їхньої тактики… Вони забираються з тих напрямків, де ми їх б’ємо, щоб зосередитись на інших дуже важливих, де нам може бути дуже складно”, – сказав Зеленський у своєму зверненні.

 

За його словами,  “попереду будуть битви”  і “ше треба пройти дуже складний шлях, щоб ми отримали все те, чого прагнемо”.  Відтак президент закликав до стриманості в емоціях і переживаннях.

“Ми витримали в рази більше, ніж думав ворог. Вони говорили – три або п’ять днів. Вони думали, що їм цього вистачить, щоб захопити всю нашу країну. А вже 36. І ми стоїмо. І будемо боротися далі”, – наголосив Володимир Зеленський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"