НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Вороги боялися, але поважали. У Львові помер відомий десантник «80-ки» Іван Маланич

Вороги боялися, але поважали. У Львові помер відомий десантник «80-ки» Іван Маланич

Братів-близнюків, Івана та Миколу, побратими за схожість називали «ксероксами»

4562

Сьогодні, 13 вересня, помер один із братів-близнюків, які захищали Україну на Донбасі, десантник знаменитої 80-ї бригади Іван Маланич. У складі бригади служив у снайперській роті.

Про це повідомила ЛОДА.

Причина смерті Героя наразі не відома.

 За виконання військового обов’язку, мужність та сумлінне служіння народу України Івана нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Ще у 2014 році, на початку російсько-української війни Іван Маланич разом із братом Миколою добровольцями пішли на фронт.

«Іван був вірним другом. Приходив службу у снайперській роті. Серед його особливих якостей – вміння облаштувати побут на новому місці, згуртувати людей. Основне – не терпів несправедливості. Це зробило його справжнім авторитетом серед воїнів», – розповів NTA один із побратимів Івана Маланича.

Водночас він пригадав і веселі історії, пов’язані з братами-близнюками. Через те, що були схожі, як дві краплі води, їх побратими називали «ксероксами». А ще іноді піджартовували над новобранцями. Один із братів міг послати молодого бійця із дорученням в інше місце, а там його вже зустрічав інший брат. Не знаючи, що у роті є близнюки, молоді воїни не могли зрозуміти, як так швидко можна пересуватися.

«Насправді – це велика втрата не тільки для «80-ки», а й для всієї десантури України. Іван – це та людина, яку боялися, але поважали навіть вороги», – додав у коментарі співрозмовник.

Іван Маланич брав участь у захисті Луганської ТЕС та брав участь у жорстких боях за Щастя в складі 80-ї бригади.

Старшому сержанту Збройних сил України було 45 років.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
12
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
3

Коментарі