НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Вояки 24-ї бригади врятували село на Донеччині від посухи

Вояки 24-ї бригади врятували село на Донеччині від посухи

2733

На допомогу жителям невеличкого села Дронівки Донецької області, які через посуху залишились без води, прийшли військові, адже техніка не допомагала.

Про це повідомив заступник міського голови Сіверської громади Віталій Гатченко у Facebook.

Бійці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила (24ОМБр), що базується у Яворові на Львівщині, зараз перебувають в зоні ООС у Бахмутському районі Донеччини. Саме вони і прийшли на допомогу Дронівці, де проживає лише трохи більше 600 мешканців.

«Коли у Дінці нормальний рівень води, там вода підходить аж до насосної станції. Коли Донець падає, вода не доходить на самий водозабір. Там такий приямок з гільзою і туди труба запущена. Насос качає звідти воду і подає на резервуар, ну і далі на село», — розповів посадовець Вільному радіо.

У суботу, 24 липня, місцеві спробували самостійно почистити канаву, яка веде до водозабірного колодязя, але безрезультатно.

«Річ у тім, що там дуже крутий ухил і технікою під’їхати просто неможливо. Наче як прочистили, але вода ще більше впала. Тобто вже вода не доходила до самого насоса, де забір води ведеться», – зазначив Віталій Гатченко.

Такого низького рівня води в Дінці не було вже давно, от бійці в багнюці по пояс прокопали канаву до водозабору.

Місцеве населення вражене небайдужістю військових та готовністю прийти на допомогу.

Як повідомлялося раніше, на тимчасово окупованій території Луганської області у сам розпал літньої спеки виник гострий дефіцит питної води. Ворог подає її населенню по графіку – лише кілька разів на тиждень, а подекуди – лише раз на сім днів.

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі