НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Воїни 24-ї бригади і ТрО: Львів прощається з п’ятьма Героями

Воїни 24-ї бригади і ТрО: Львів прощається з п’ятьма Героями

23630

Сьогодні, 24 вересня, Львів прощається одразу з п’ятьма Героями, що загинули на війні. Це воїни 24-ї ОМБр –   Юрій Попов, Богдан Жиловський, Олександр Пилипенко, та бійці ТрО Артем Толочко і Микола Панченко.

Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Артем Толочко (01.07.1986-17.09.2022) Львів’янин.

Навчався в ліцеї №81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради. Був багаторазовим призером спортивних змагань. Згодом здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

У мирний час працював заступником керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Екогаличпродукт». Захоплювався автомобілями та гірським туризмом, обожнював тварин. Був активним учасником патріотичного руху.

Із початком повномасштабного вторгнення приєднався до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. У подальшому боронив Україну у складі 101-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

У Артема Толочка залишилися дружина, донька, син, батьки та сестра.

Микола Панченко народився 27 листопада 1983 року. Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №23 міста Львова. У 2005 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

Кадровий військовий. У 2014-2015 роках виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Після повернення з фронту працював у мобілізаційному відділі Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У 2020 році повернувся до лав 24-ї бригади.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Боронив Україну у складі 103-ї бригади ЗСУ, згодом – 101-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Загинув 17 вересня. У Миколи Панченка залишилися мама, дружина та троє доньок.

Юрій Попов народився 9  листопада 1976 року. Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №30. Згодом здобув професійно-технічну освіту. У мирний час працював вантажником-висотником. Захоплювався ковальством, командною тактичною грою «страйкбол» та гірським туризмом.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії добровольцем пішов на війну. Захищав Україну у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони. Опісля боровся із окупантами у лавах 101-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Юрія Попова залишилися дружина та двоє синів.

Богдан Жиловський  народився 8 червня 1981 року.  Уродженець села Сидинівка Бродівського району Львівської області.

У мирний час працював у будівельній сфері. Учасник АТО. У 2015-2016 роках боровся із російськими окупантами у складі військової частини А1314, згодом – В3675.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Загинув 16 вересня. У Богдана Жиловського залишилися дружина, донька, батько та сестра.

Олександр Пилипенко 13 листопада 1994 року. Уродженець міста Лисичанськ.

Навчався у Лисичанському ліцеї №14 Сіверодонецького району Луганської області. Після завершення навчання вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Лисичанський професійний ліцей». Згодом здобував освіту у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.

Учасник АТО. Із початком агресії Росії боровся із російськими загарбниками у складі добровольчого батальйону. Із 2016 року проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Брав участь у боях за Попасну, Мар’янку, Золоте та Зайцеве.

Загинув 19 вересня.  В Олександра Пилипенка залишилися батьки, дружина та сестра.

О 10:00 розпочнеться Чин похорону Артема Толочка, Миколи Панченка та Юрія Попова, о 10:40 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 16:00 розпочнеться Чин похорону Богдана Жиловського та Олександра Пилипенка,  о 16:40 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає долучитись до церемоній прощань та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
44
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі