НТА > НОВИНИ > ВРУ на період надзвичайного чи воєнного стану працюватиме в особливому режимі

ВРУ на період надзвичайного чи воєнного стану працюватиме в особливому режимі

842

Верховна Рада України (ВРУ) голосами 342 парламентаріїв ухвалила Постанову «Про організацію роботи Верховної Ради України в умовах дії надзвичайного та/або воєнного стану» (реєстр. № 7105).

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради України.

Як ідеться в повідомленні, для забезпечення безперервної роботи Верховної Ради України в умовах дії надзвичайного та/або воєнного стану в Україні організація роботи Парламенту, її органів та посадових осіб здійснюється з урахуванням таких особливостей:

  • робота Верховної Ради України здійснюється у режимі пленарних засідань, роботи в комітетах, тимчасових спеціальних комісіях і тимчасових слідчих комісіях, депутатських фракціях (групах);
  • проведення пленарних засідань не передбачено, вони проводяться за пропозицією Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп);
  • засідання Погоджувальної ради скликаються Головою Парламенту або заступниками;
  • засідання комітетів (тимчасових спеціальних комісій) скликаються головами або за ініціативою більшості членів відповідних комітетів (тимчасових спеціальних комісій) і проводяться невідкладно для забезпечення розгляду питань порядку денного пленарних засідань.

Відомо, що постанова набуває чинності з дня введення надзвичайного та/або воєнного стану в Україні та діє до його скасування.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"