НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Все буде Україна». Мер Харкова відреагував на можливу російську агресію

«Все буде Україна». Мер Харкова відреагував на можливу російську агресію

Ігор Терехов, якого минулого року вибрали міським головою Харкова, запевнив, що місто готове дати відсіч загарбникові

333

Міський голова Харкова Ігор Терехов зробив заяву, якою фактично відповів на слова президента Володимир Зеленського про те, що першим окупованим Росією містом зараз може стати саме столиця Слобожанщини.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

«Харків був і буде українським містом, мешканці якого є громадянами єдиної та неподільної України. І будь-хто, хто посягне захопити Харків, повинен розуміти – на захист свого улюбленого міста встануть не лише харків’яни, а й усі українці», – наголосив Терехов.

Він запевнив усіх харків’ян, що місто готове дати тверду відсіч потенційному загарбникові, воно має всі сили та засоби для того, щоб відстояти Харків.

«Знаю, що через багаторічну звичку людей, заклики дотримуватися спокою часто мають зворотний ефект. Але запевняю вас – приводів для занепокоєння немає, і Харків і надалі успішно розвиватиметься під мирним небом. Все буде Харків та все буде Україна!», – підсумував міський голова Харкова.

Нагадаємо, що сьогодні побачило світ інтерв’ю президента України Володимира Зеленського впливовому американському виданню The Washington Post, де він назвав можливий сценарій подальшої військової російської ескалації і припустив, що Росія може окупувати Харків.

Учора президент Володимир Зеленський відреагував на слова президента США Джо Байдена про те, що Захід поки що не знає, що робити, якщо відбудеться «незначне вторгнення» Росії в Україну. За його словами, «незначних агресій» не буває.

Раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до українців через загрозу вторгнення Росії в Україну. За його словами, інформація і чутки про напад російських військ об’єднується в логічне запитання – «а в чому саме тут новина?»

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі