НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > ТОП-5 рекомендацій від ВООЗ, як захиститися від «Дельти»

ТОП-5 рекомендацій від ВООЗ, як захиститися від «Дельти»

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала вакцинованих людей продовжувати дотримуватися правил індивідуального захисту від інфікування штамом COVID-19 «Дельта»

249

Про це повідомив Telegram-канал «Коронавірус_інфо». Зокрема, у ВООЗ закликають усіх і надалі дотримуватися 5-ти простих правил, з котрими людство живе вже приблизно півтора роки:

– носити маску;

– дотримуватися соціальної дистанції;

– перебувати у провітрюваних приміщеннях;

– дотримуватися гігієни рук;

– уникати скупчення людей.

«Люди не можуть почуватись у безпеці лише тому, що вони отримали дві дози. Їм все ще потрібно захищатися», – заявила доктор Маріангела Сімао, помічник генерального директора ВООЗ з питань доступу до ліків та медичних виробів.

Минулого тижня ВООЗ оголосила штам «Дельта» домінантним варіантом коронавірусного захворювання у всьому світі.

Нагадаємо, що за минулу добу підтверджено 182 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19, що є найменшим показником від початку року.

Тим часом у ВООЗ застерігають від нової смертоносної хвилі від Delta. Таку заяву організація зробила на тлі найменшої кількості нових випадків коронавірусу у світі з лютого, що зафіксували цими вихідними у світі.

Нагадаємо, що зараз світ занепокоєний новим штамом коронавірусу “Дельта”. NTA зібрав усе, що треба знати про нього та його мутанта “Дельта Плюс”, через які повертають “особливі умови” та обмеження на кордонах.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі