НТА > НОВИНИ > Новини світу > Всім українським журналістам присудили спеціальну Пулітцерівську премію

Всім українським журналістам присудили спеціальну Пулітцерівську премію

446

Всім українським журналістам вирішили присудити Пулітцерівську премію в спеціальній номінації «Особлива згадка».

Про це повідомляється на сайті Пулітцерівської премії. 

У комітеті зазначили, що присуджують відзнаку українським журналістам «за їхню мужність, витривалість та відданість правдивому висвітленню подій під час безжального вторгнення володимира путіна» в Україну.

«Попри бомбардування, викрадення, окупацію та навіть смерть своїх колег, вони наполегливо намагаються надати точний опис жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам у всьому світі», — кажуть у комітеті.

«Рада Пулітцера присуджує журналістам України спеціальну відзнаку за їхню мужність, витривалість та відданість правдивому звіту під час безжального вторгнення Володимира Путіна на їхню країну та його пропагандистської війни в Росії. Незважаючи на бомбардування, викрадення, окупацію і навіть смерті в своїх рядах, вони наполегливо намагалися надати точну картину жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам усього світу”, – повідомили в Комітеті.

Як відомо, Пулітцерівську премію заснував угорсько-американський журналіст і видавець Джозеф Пулітцер, який після своєї смерті у 1911 році залишив гроші Колумбійському університету. Частину його спадщини використали для створення Пулітцерівської премії — Колумбійський університет вперше вручив її у 1917-му. Пулітцерівський комітет складається з 19 членів, серед яких провідні журналісти, керівники медіа та науковці.

Раніше повідомлялося, що Премію німецької медіакомпанії Deutsche Welle “За свободу слова” (Freedom of Speech Award) цього року присуджено фотожурналісту Євгену Малолєтці, який співпрацює з багатьма міжнародними інформаційними агенціями та організаціями, а також відеожурналісту Associated Press Мстиславу Чернову за роботи в Маріуполі.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі